Skip to main content

GALDNIECĪBA

Esam pārliecināti, ka koksnes izmantošanai ir neierobežotas iespējas, tādēļ 2021. gadā paplašinājām savu darbību galdniecības nozarē.

RAIRU galdniecības ražotne atrodas Cēsīs, kur iepriekš darbojās galdniecība ar SIA “Lāns” zīmolu. Mēs turpinām uzturēt masīvkoka ražošanā pieņemtās vērtības un standartus, izgatavojot augstas kvalitātes kāpnes un citus produktus gan privātpersonām, gan uzņēmumiem.

RAIRU galdniecībā strādā augsti kvalificēti galdnieki — sava aroda meistari ar vairāku desmitu gadu pieredzi. Mūsu priekšrocība ir individuāla pieeja un augstvērtīgs roku darbs, ko nevar nodrošināt rūpnieciskie ražotāji.

Sazinieties ar mums:

Edgars Rudītis

Tālr.: +371 20 041 042

Darba laiks:

Darba dienās — 8.00–17.00

Pusdienas pārtraukums — 12.00–13.00

Sestdienās un svētdienās — Slēgts

KĀPŅU IZGATAVOŠANA

RAIRU galdniecības lepnums un pamatdarbība ir augstas kvalitātes un sarežģītības masīvkoka kāpņu ražošana:

– taisnas formas

– 90°, 180° vai apaļi pagriezieni

– ar platformu

– ar pretpakāpieniem

– ar LED apgaismojumu

– kombinēts materiāls (koks, metāls, stikls u.c.)

Kāpnes projektējam starptautiski atzītā programmā, ar kuras atbalstu klientam varam demonstrēt kāpņu vizualizācijas attēlus vēl pirms to uzstādīšanas. Kāpņu dizainu pielāgojam katra klienta individuālajām vēlmēm un vajadzībām.

MĒBEĻU IZGATAVOŠANA

RAIRU galdniecībā gatavojam dažādu veidu mēbeles, ar klientu vienojoties par individuāli pielāgotiem izmēriem, materiāliem un dizainu.

– virtuves iekārtas

– iekšdurvis un ārdurvis

– brīvstāvošus un iebūvētus skapjus

– gultas

– galdus

– krēslus

– kumodes

– individuālus risinājumus katra klienta vēlmēm

Papildu pakalpojumi:


– ABS maliņu aplīmēšana

– formātzāģis

SADARBĪBA DIZAINA IZSTRĀDĒ

RAIRU galdniecības darbi top no skices līdz precīziem rasējumiem, apsekojot telpas klātienē. Lai izlolotā ideja tiktu realizēta izcilā kvalitātē un tiktu ņemtas vērā vides un telpas specifika, mēbeļu un kāpņu skices sagatavošanas procesā sadarbojamies gan ar klienta piesaistītiem arhitektiem un dizaineriem, gan piedāvājam piesaistīt RAIRU galdniecības sadarbības partnerus — Vidzemes labākos dizainerus.

AUGSTVĒRTĪGI MATERIĀLI

Strādājam ar augstvērtīgiem materiāliem, tos rūpīgi atlasot un sagatavojot mēbeļu izgatavošanai. Pateicoties mūsu ilggadējai pieredzei mežsaimniecībā, izprotam kvalitatīva kokmateriāla nosacījumus un esam izveidojuši sadarbību ar kokmateriālu ražotājiem, kuri nodrošina augstvērtīgu materiālu, lai mūsu ražotās mēbeles jums kalpotu pat vairākas paaudzes.

Visbiežāk gatavojam mēbeles no masīvkoka (cēlkoka):

– ozols

– osis

– priede

– liepa

– bērzs

Plātņu materiāli:

– lamināts

– saplāksnis

– skaidu plātnes

– MDF un citi materiāli

AUGSTA DARBA ĒTIKA

RAIRU galdniecībai ir svarīgi, ka esat apmierināts ne tikai ar mūsu radīto izstrādājumu, bet arī ar darba procesu un gala rezultātu jūsu telpās.

Veicot mēbeļu un kāpņu montāžu, mēs nodrošinām tīrus darba apstākļus, kā arī profesionālu un saudzīgu uzstādīšanu. Montāžas laikā izmantojam mūsdienīgus darba instrumentus ar samazinātu trokšņa līmeni, kā arī atbildīgi izturamies pret jūsu telpām un apkārtējo vidi.