Skip to main content

Mūsu saknes ir Vidzemes mežā

RAIRU stāsts sākās pirms 25 gadiem Ziemeļvidzemē, kad divas ģimenes apvienoja zināšanas, spēkus un līdzekļus, lai darītu to, ko prot vislabāk – rūpētos par Latvijas mežiem. Mūsu mērķis, – lai mežs augtu spēcīgs un vesels, un cilvēks cieņpilni, gudri realizētu meža potenciālu.

1999. gada 10. novembrī divi draugi – Kaspars Raipalis un Juris Rudītis – nodibināja uzņēmumu RAIRU. Laika gaitā tas izaudzis par vienu no mežsaimniecības nozares līderiem un kļuvis par paraugu daudziem citiem. Uzņēmums nodrošina darbu vairāk nekā 120 darbiniekiem, un kopā radītais nav tikai darbs vien, bet arī mūsu sirdslieta.

Vīzija

Būt izcilam darba devējam un uzticamam sadarbības partnerim mežsaimniecībā, veicinot vietējās kopienas labklājību un Latvijas vides kvalitāti un pēctecību.

Misija

Rūpēties, lai Latvijas meži būtu sakārtoti, rūpīgi uzturēti un gudri realizēti.

Vērtības

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Mūsu Vērtības

Komanda

Attīstām mūsu darbinieku talantus, iniciatīvu un profesionalitāti vienotā komandas darbā.

Godīgums

Mēs radām uzticību ar atbildīgu rīcību, atklātību un godīgām attiecībām.

Profesionalitāte

Esam precīzi, atbildīgi, uz izaugsmi orientēti, organizēti. Pieņemam pieredzē un zināšanās balstītus lēmumus.

Stabilitiāte

Mums ir svarīgi, lai RAIRU darbinieki justos droši un varētu plānot savu nākotni gan profesionālajā, gan privātajā dzīvē, saņemot stabilu atalgojumu, sociālās garantijas un darbu nākotnē.

Vides ilgtspēja

Savā darbā esam cieši saistīti ar dabu, tāpēc vides ilgtspēja ir viena no mūsu prioritātēm.

Drošība

Radām drošu vidi kā neatņemamu uzņēmuma sastāvdaļu.

Komanda

Mūsu komandu veido vairāk nekā 120 darbinieku. Mežsaimniecības tehniķi un meža tehnikas operatori, kas apkalpo 60 dažādu veidu profesionālās meža tehnikas harvesteru un forvarderu, kā arī vairāk nekā 20 smago automašīnu. Tehniskā personāla komandā strādā metinātāji, virpotāji, asinātāji, mehāniķi un sagādnieki.

Juris Rudītis

Valdes priekšsēdētājs

Kaspars Raipalis

Valdes loceklis

Rolands Rudītis

Valdes priekšsēdētāja vietnieks

Antra Rudīte

Biroja – personāla vadītāja

Sentis Šalders

Mežizstrādes vadītājs

Madars Tjukša

Mežsaimniecības direktors

Kaspars Jomerts

Loģistikas vadītājs

Edgars Rudītis

Galdniecības direktors

Lauma Jeremite

Galdniecības klientu apkalpošanas speciāliste

Sasniegumi

RAIRU daudzu gadu darba rezultāts – patiesi uzticama un atbildīga mežsaimniecības partnera reputācija un ilggadēja sadarbība ar A/S “Latvijas valsts meži”, kā arī citiem uzņēmumiem. RAIRU sasniegumi atspoguļojas arī VID padziļinātās sadarbības programmā “SUDRABS”, esam augstu novērtēti Nodokļu maksātāja reitingā (“A” līmenis). RAIRU aktīvi iesaistas Latvijas mežsaimniecības nozares attīstībā un ir Latvijas Neatkarīgo mežizstrādātāju asociācijas, kā arī Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras biedrs. Ar lepnumu varam teikt, ka RAIRU ir godīgs nodokļu maksātājs un uz attīstību vērsts uzņēmums, par kura darbiem liecina apmierināti klienti un ilggadēji sadarbības partneri Latvijā un Eiropā.